یکشنبه ۱٢ مهر ،۱۳۸۳

KoRn Will Release New Albume

سلام می کنم به همه ی دوستان خوبم که با نظراتشون منو برای ادامه کارم دلگرمتر میکنن. امروز می خوام یه مطلب در مورد گروه KoRn بنویسم.

Artist: Korn

Genre: NU Metal

Label: Epic/Immortal

Producers: Toby Wright, Jonathan Davis

Members:

-         Jonathan Davis [Vocal, Bagpipe]

-         James Shaffer (Munky) [Guitar]

-         Brian Welch (Head) [Guitar]

-         Reginald Arvizu (Fieldy) [Bass Guitar]

-         David Silviera [Drums]

 

بالاخره Korn آلبوم جدیدشو با عنوان Greatest Hits Vol. 1 بیرون داد. (مثل Marilyn Manson ، چون اون هم امسال آلبوم Greatest Hits بیرون داد که اسمش Lest We Forget هستش.) این آلبوم که در تاریخ 5 October در فروشگاههای موسیقی عرضه خواهد شد شامل 19 تراک می باشد که لیست آن به این صورت است:

 

 

 

01)  Word Up

02)  Another Brick In The Wall – Part 1, 2, 3

03)  Y'All Want A Single

04)  Right Now

05)  Did My Time

06)  Alone I Break

07)  Here To Stay

08)  Trash

09)  Somebody Someone

10)  Make Me Bad

11)  Falling Away From Me

12)  Got The Life

13)  Freak On A Leash

14)  Twist

15)  A.D.I.D.A.S.

16)  Clown

17)  Shoots And Ladders

18)  Blind

19)  Freak On A Leash – Dante Ross Remix (Bonus Track)

 

آهنگ اول از گروه Cameo و آهنگ دوم از گروه Pink Floyd کاور شده است. آهنگ اول گروه حال و هوایی متفاوت با سبک این گروه دارد و بیشتر زمینه Dance دارد تا Metal. همچنین ویدیو کلیپ این آهنگ نیز که خود Jonathan از آن بسیار تعریف کرده خیلی جالب و دیدنی است. در مورد آهنگ دوم هم باید بگویم که این برای اولین بار است که هر سه قسمت آهنگ Another Brick In The Wall به صورت یکپارچه اجرا میشود. چون همانطور که میدانید در آلبوم The Wall گروه Pink Floyd این آهنگ به صورت سه Track مجزا می باشد. همچنین این آهنگ در تاریخ 25 July به صورت Live در Columbia Hall برلین اجرا شده است.

در این آلبوم قرار بود که Chester نیز آهنگهایی رو با Korn اجرا کنه که این امر به آلبومهای بعدی موکول شده. حالا که اسم Chester وسط اومد باید بگم که در Project Revolution 2004 که Korn نیز به همراه گروههایی چون The Used و Snoop Dogg حضور داشتند Jonathan آهنگ One Step Closer رو به همراه گروه Linkin Park اجرا کرده است.

همچنین در اواخر ماه November قرار است که Limited Edition این آلبوم منتشر شود که این آلبوم به همراه یک DVD عرضه خواهد شد که در New York's CBGB به صورت Live رکورد شده است و صدای آن به صورت Dolby Digital 5.1 Surround می باشد که Tracklist آن به صورت زیر است:

 

01)  Right Now

02)  Here To Stay

03)  Did My Time

04)  Got The Life

05)  Freak On A Leash

06)  Falling Away From Me

07)  Blind

 

این نکته هم قابل توجه که Fieldy نوازنده Bass Guitar گروه در این خلال در حال تهیه آلبوم انفرادی خود به نام Sobriety می باشد.

Soul Nidus

© Copyright 2004-2005. All Rights Reserved by Galaxy Of Metal
© 2005 Templates by Vandad, All Rights Reserved