شنبه ٢٥ مهر ،۱۳۸۳

Ill Nino - Part I

۲ با عرض سلام به همه ی شما همراهان من. شما خوبانی که با تشویق هایتان مرا خوشحال و با انتقاداتتان مرا متوجه اشکالاتم کردید. امیدوارم که همه ی کارهایمان با هدف و در جهت پیشرفت باشد. مطلبی رو که امروز آماده کردم در مورد گروه Ill Nino (بخوانيد ال نينيو) است. امیدوارم که خوشتون بیاد.

 

Artist: Ill Nino

Genre: NU Metal

Label: Roadrunner Records

Producers: Bob Marlette (Black Sabbath, Saliva)

Members:

-         Cristian Machado [Vocal]

-         Ahrue Luster [Guitar]

-         Jardel Paisante [Guitar]

-         Lazaro Pina [Bass Guitar]

-         Dave Chavarri [Drums]

-         Danny Couto [Percussion]

-         Omar Clavijo [Keyboards, Programming, Turntable]

Ex-Members:

-         Jorge Rosado [Vocals]

-         Marc Rizzo [Guitar]

-         Roger Vasquez [Percussion]

آشنایی با اعضای گروه:

 

Ill Nino Band 

Dave

Chavarri

Danny

Couto

Omar

Clavijo

Cristian

Machado

Jardel

Paisante

Ahrue

Luster

Lazaro Pina

 

Cristian Machado: در سال 1974 در Rio De Janeiro برزیل به دنیا آمده ولی در ونزوئلا بزرگ شده است. او پسر یک موسیقیدان برزیلی می باشد.

 

Ahrue Luster: از مدتها پیش با اعضای گروه دوست بود. از زمانی که او در Machine Head گیتار میزد و آنها همراه با Ill Nino در اروپا و آمریکا با هم تور داشتند. او از میان شش گیتاریست برای این گروه انتخاب شد، چونکه او بهترین بود.

 

Jardel Paisante: چهار سال پیش به آمریکا آمده است. متولد سال 1977 در Gov. Valadares برزیل.

 

Lazaro Pina: در New Jersey به دنیا آمده و در همان جا بزرگ شده است. صاحب یک استودیو است که گروه مراحل تولید اولین آلبوم خود را در آنجا گذراند.

 

Dave Chavarri: او عامل ایجاد Ill Nino است. در باندهایی مثل M.O.D.،  Pro Pain، Merauder، Laaz Rockit و گروه بزرگی چون Soulfly بوده است. متولد سال 1967 در Lima پرو.

 

Danny Couto: کار او در نواختن پرکاشن Latin و Tribal فوق العاده است. او نیز مانند Ahrue از گروه Machine Head به این گروه آمده است.

 

Omar Clavijo: هفتمین عضو Ill Nino که در واقع هنوز به طور رسمی عضو گروه نیست. Lazaro در مورد او می گوید: او از اولین Record در بین ما بوده است. او بسیار جوان است و ما هنوز به دلایلی نمی توانیم به او اجازه ی ورود بدهیم.

 

Jorge Rosado: هم اکنون در گروه Merauder می خواند. قبل از Ill Nino نیز در گروه Full Contact بود. در سال 2000 جای خود را به Cristian داد.

 

Marc Rizzo: او یکی از اعضای کلیدی Ill Nino بود که در May 2003 گروه را ترک کرد و Ahrue جایگزین او شد. او گیتار Flamenco (Spanish) و Lead می زند. متولد سال 1977 در Carlstadt در کشور New Jersey می باشد.

 

Roger Vasquez: او نیز گروه را به همراه Marc در همان تاریخ ترک کرد و Danny جایگزین او شد.

 

آلبوم شناسی:

Revolution Revolucion (2001):

Revolution Revolucion Cover

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01) God Save Us     MP3

02) If You Still Hate Me     MP3

03) Unreal

04) Nothing's Clear

05) What Comes Around     MP3

06) Liar

07) Rumba

08) Predisposed

09) I Am Loco

10) No Murder

11) Rip Out Your Eyes

12) Revolution Revolucion

13) With You

 

 

Confessions (2003):

Confessions Cover

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01) Te Amo...I Hate You

02) How Can I Live     MP3

03) Two (Vaya Con Dios)

04) Unframed

05) Cleansing

06) This Time's For Real     MP3

07) Lifeless...Life…

08) Numb

09) Have You Ever Felt

10) When It Cuts

11) Letting Go

12) All The Right Words

13) Re-Birth

14) How Can I Live (Spanish Version)

 

 

Live From The Eye Of The Storm (2004):

Ill Nino DVD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اين اولين DVD اين گروه می باشد که حاصل توری است که آنها با گروه Soulfly داشته اند. که البته آخر و عاقبت خوشی هم نداشته و گويا گروه Soulfly برای آنها کلاس زائد گذاشته که زياد به مذاق Ill Nino خوش نيامده است. آنها معتقد هستند که اعضای Soulfly که آلبومشان يک سوم Ill Nino هم فروش نکرده بيش از حد مغرور هستند.

 

 

بیوگرافی:

 

اولین آلبوم گروه Revolution Revolucion نام داشت که به وسیله ی آن یک گروه شش نفره را به دنیای موسیقی متال معرفی کرد. Ill Nino یک چیز متفاوت و جدید بود. آنها عناصری مثل زیر صدای گیتار اسپانیش را به حالت تهاجمی متال اضافه کردند و عناصری مانند این باعث شد که آنها سزیع معروف یشوند، بطوریکه آهنگ What Comes Around خیلی زود به رادیوی K-Rock نیویورک اضافه شد. همچنین ویدیو کلیپ این آهنگ با کارگردانی Marcos Siega ساخته شد. گروه به سرعت پیش میرفت. این آلبوم بیش از 350000 نسخه در سراسر جهان فروش کرد که برای گروه بسیار راضی کننده بود. همچنین در تورهایی مثل Ozzfest ۲۰۰۲ در اروپا و آمریکا و Jagermeister Tour ۲۰۰۲ با گروههایی مثل Ozzy Osbourne، Otep، P.O.D.، Drowning Pool، Static-X و System Of A Down همراه بودند.

 

                                       Ozzfest 2002 Cover

 

  Ill Nino Concert

 

حال نوبت تهیه آلبوم دوم آنها یعنی Confessions بود. این قدم بعدی و منطقی گروه برای رشد کارشان بود. ولی همه چیز به این خوبی پیش نرفت. زیرا هنگامیکه گروه در حال ضبط آلبوم جدید خود بود دو عضو گروه یعنی Marc و Roger ساز جدایی زدند. آنها هیچ علاقه ای برای ماندن در گروه نداشتند ولی می خواستند که تا آخر ضبط آلبوم گروه را همراهی کنند. ولی Cristian کاری را کرد که کمتر گروهی جرات انجام دادن آن را داشت. او Ahrue و Danny را وارد گروه کرد. این کار در حین ضبط آلبوم بسیار خطرناک بود زیرا ممکن بود باعث از هم پاشیده شدن گروه شود. ولی خوشبختانه و از شانس خوب گروه، آنها بهترین گزینه بودند و باعث شدند تا گروه بسیار تقویت شود و همچنین باعث رشد Lazaro و Jardel شد. آنها توانستند توانایی های خود را نشان دهند و جایشان را در گروه محکم کنند. در این آلبوم Ill Nino واقعی پدیدار شد. آلبومی پر از پرکاشن نواحی گرمسیری، ریفهای زیبای گیتار، اشعاری مخلوط از زبان انگلیسی و اسپانیایی و یک ملودی قابل تقدیر. Cristian می گوید: این آلبوم درباره ی ظهور درستی و پاکی اندیشه های شخصی و تجربه های درونی است. درباره ی بیان حقیقت؛ نه فقط به دیگران بلکه به خودت. به تصدیق خود گروه این آلبوم گروه را بیش از پیش جلو برد. آنها خیلی دلگرم و مطمئن بودند که آلبوم Confessions مورد استقبال قرار بگیرد و همین طور هم شد. پس از انتشار آلبوم، آهنگها به سرعت در کانالهای رادیویی پخش شد و حتی آهنگ When It Cuts در لیست MTV2 Headbangers Ball Compliation قرار گرفت.

اگر بخواهم در یک جمله مطالب بالا را خلاصه کنم بهتر است که یک نقل قول از Dave را بازگویی کنم: "اولین آلبوم فونداسیون گروه را شکل داد و ما با دومین آلبوم خانه ی خود را ساختیم."

 

                 Ill Nino

Soul Nidus

© Copyright 2004-2005. All Rights Reserved by Galaxy Of Metal
© 2005 Templates by Vandad, All Rights Reserved