We Don't Want Filtering

میگن این هوای سنگین نفس سارمو کشته

ولی پنجه های آواز وقتی با هم باشه مشته

واقعا نمی دونم که حماقت چه اندازه ای داره!!! یعنی افرادی که تو این خراب شده کاره ای هستند این قدر احمقند؟ خب معلومه، اگه نبودند که این وضع پیش نمی یومد. چند وقت پیش متوجه شدم که وبلاگ دوستم کاوی فیلتر شده! پیش خودم گفتم که چیز جدیدی نیست و چون به زمان انتخابات نزدیک میشیم و ممکنه برخی از حرفهای کاوی به مزاق همان هایی که مساحت ایران رو به حجم تبدیل کردند (یعنی به اندازه دلخواه ......... به مملکت) خوش نیاید آن را موقتا فیلتر کرده اند! اين نکته رو هم هميشه به ياد داشته باشيد که وبلاگ اين مرد شيرازی همين چند وقت پيش جزء صد وبلاگ برتر شده بود. در همین مبحث مشغول تفکر و تفحص بودم که متوجه شدم وبلاگ دوست بسیار خوبم مازیار نیز فیلتر شده است. پس از اندکی بررسی هیچ دلیل خاصی برای این امر نیافتم و تنها خود را با این دلیل توانستم قانع کنم که خواسته اند از محافل مختلط دختر و پسر جلوگیری کنند! اما این حرکات کوته بینانه و احماقانه این طور ادامه یافت که وبلاگ حمید نیز فیلتر شد. آن طور که ما خدا را قاضی کردیم دلیلی برای این امر نیافتیم (آقا هر کسی دلیلی پیدا کرد لطفا مارو از این مشغله ذهنی نجات بده) البته بنده تا حتی پیشروی کرده ام. تا آنجایی که متوجه شدم وبلاگ کسی که شهادت حضرت علی (ع) را تسلیت میگه خب معلومه که باید فیلتر بشه! اصلا جای سوال برای من اینه که چرا تا حالا فیلتر نشده بود! و به طور قطع وبلاگ ضد مذهبیون، ضد ادیان و ... مسلما نباید فیلتر بشه و جزء افعال حرام به شمار میره. تو این قحطی بخش موسیقی راک و متال وبلاگی که مطالب مفید و موثر بنویسه و همچنین بطور مستمر نیز آپدیت بشه واقعا اندک و انگشت شماره. فکر نکنم به پنج تا هم برسه! همه چیز عالیه و بی نظیره. دیگه چی میخواین؟

We Don't Want Filtering

کلام رو با این جملات به پایان می رسونم که بنده تا وقتی که حداقل یکی از وبلاگهای فوق الذکر از فیلتر در بیان آپدیت نخواهم کرد و از تمام وبلاگ نویس هایی که علاقه مند به اعتراض به این حرکت هستند خواهش میکنم که با همکاری و هماهنگی خواستار سامان دهی به این اوضاع شیر تو شیر بشیم. منتظر نظرات، ایده ها، پیشنهادهای سازنده و حرکات فعالانه ی شما عزیزان هستم.

/ 22 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
† کلیسای شیطان †

درود بر شما.....چهارمين وبلاگ کليسای شيطان هم (church---of---satan ) متاسفانه توسط پرشین بلاگ مسدود شد ! اما همانطور که گفتم راه شیطانی هرگز مسدود نخواهد شد و کلیسای شیطان پنجمین فعالیت خود را در وبلاگ جدید آغاز کرد . آدرس وبلاگ جدید کلیسای شیطان در قسمت URL همين کامنت :

کلیسای شیطان

درود بر شما.....پنجمین وبلاگ کليسای شيطان هم (churchof-satan ) متاسفانه توسط پرشین بلاگ مسدود شد !!!!!!!!!! اما همانطور که گفتم راه شیطانی هرگز مسدود نخواهد شد و کلیسای شیطان ششمین فعالیت خود را در وبلاگ جدید آغاز کرد . آدرس وبلاگ جدید کلیسای شیطان در قسمت URL همين کامنت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جالبه نه ؟ :

ali-killer

ننوشتن تو دردی رو دوا نميکنه!!!تازه باعث خوشحالی يه عده ميشه

حمید ملاهادی

قسمت اول: سلام فواد. اميدوارم که خوب باشی. حرکت جالبی انجام دادين که من کمی دیر از اون باخبر شدم و از نظر من اصلاْ کارساز نيست. کسائيکه سايتها رو فيلتر می‌کنن هدفشون همينه که انسانهای آگاه، دست از فعاليت بردارن و شما با اين کار اونارو به اهدافشون نزديکتر می‌کنيد. وبلاگ من يعنی وايت فلگ به نظر خودم فقط بخاطر اين فيلتر شد که شمار بازديد کنندگانش از روزی ۲۰۰ نفر هم بيشتر شده بود و اين برای کسانيکه دنبال سانسور هستند يک شکست بزرگ محسوب می‌شه. من دوباره فعاليتم رو شروع کردم و وبلاگ جديدی تو همين پرشين بلاگ ايجاد کردم اونوقت شما دست از فعاليت می‌کشيد؟! بنظر کار معقولی نيست...

حمید ملاهادی

قسمت دوم: ز اين قضيه که بگذريم تو نوشته‌هات چيزيو ديدم که بيشتر به يه کنایه شبيه بود تا همدردی. نوشته بودی: تا آنجایی که متوجه شدم وبلاگ کسی که شهادت حضرت علی (ع) را تسلیت میگه خب معلومه که باید فیلتر بشه! اصلا جای سوال برای من اینه که چرا تا حالا فیلتر نشده بود! خب تا اونجائيکه می‌دونم در جمع وبلاگهای موسيقی‌ای که حرفی برای گفتن داشتن فقط من شهادت حضرت علی رو تسليت گفته بودم حالا منظورتو اصلاْ از اين حرفت متوجه نشدم. لطفاْ توضيح بده. موفق باشی. فعلاْ.